DJ na imprezę firmową, studniówkę, osiemnastkę, wesele i urodziny

Doświadczenie, jakie zdobyłem przez kilkanaście lat pracy, zamiłowanie i przede wszystkim wiedza na temat muzyki pozwala mi dzisiaj zaproponować wam szeroki wachlarz gatunków muzycznych który prezentuję podczas moich występów.

Umiejętność, dobierania repertuaru do odbiorców, poczucie rytmu, wykształcenie muzyczne i przede wszystkim praktyka gwarantują wam zabawę na wysokim poziomie.

Gatunki muzyczne, które najczęściej możesz usłyszeć na moich imprezach to m.in: Rock & Roll, Disco, Dance, Pop, R&B, Latino, House. Niezapominając o tzw. muzyce Cocktail-owej, która często nadaje odpowiedni klimat podczas bankietów czy wesel.

Niebanalne podejście, to kolejna istotna kwestia, którą zdobywa się dzięki doświadczeniu i miłości do muzyki. Na szczytach list przebojów wiele razy znaleźć można muzykę jednego pokolonia, muzykę, którą rozumie tylko określona grupa ludzi. Świadomość i umiejętność miksowania jej z tymi prawdziwymi, największymi przebojami wszechczasów jest często kluczem do udanego muzycznego spotkania z moim udziałem :)

Profejonalizm, to wielkie zaangażowanie i poświęcenie całego życia zawodowego na doskonalenie się. To również pozytywna energia, empatia do innych i oczywiście doświadczenie w pracy z mikrofonem i publicznością.

Współpraca z Scena i Restauracja WAGA w Poznaniu, gdzie odbywały się prestiżowe bale, imprezy okolicznościowe oraz bankiety, na których miałem przyjemność występować jako DJ oraz prowadzący. Cykliczne występy z legandarnym zespołem LOMBARD. Wieloletnia współpraca z CASINOS POLAND ANDERSIA czy występy dla takich firm jak m.in: KARLIK JAGUAR, VOLKSWAGEN POZNAŃ, MERCEDES BENZ, LEWIATAN WIELKOPOLSKA, WRIGLEY, EUROPOL, PGNiG, SEAT POLSKA czy NISSAN POLODY. Rezydentura w klubach: PACHA POZNAŃ, DOM VIKINGÓW, TERMINAL CLUB, HABANA, MALIBU BAR, to tylko mała część mojego życia zawodowego i doświadczenia jakie zdobyłem, dlatego jeżeli szukasz dj-a na: wesele, imprezę firmową, jubileusz czy bankiet to trafiłeś bardzo dobrze :)

Pozdrawiam!
Jakub Stróżniak